Casa Leahu
Cameră dublă
2 persoane
Cameră dublă
2 persoane
Cameră dublă
2 persoane
Ca răspuns la situația generată de coronavirus, la această proprietate se iau măsuri sanitare și de siguranță suplimentare.
Wi-Fi
Aer condiționat
Smart TV
Netflix
Bucătărie
Cabină duș
Esențiale
Foehn
Terasă
Parcare Privată
Grădină
Taxi
Transport comun
Gară
Aeroport
Cash sau card Casa Leahu,o casa unde te simti ca acasa.
Oferim 5 camere de inchiriat in Statiunea Baile 1 Mai in proximitatea strandurilor, la aproximativ 2 km de Baile Felix si 5km de localitatea Oradea.
Intrarea in imobil este comuna, camerele date spre inchiriere in regim hotelier sunt separate, dispunem de locuri de parcare in curte si in fata imobilului.
Camerele au fiecare câte un pat dublu, 1 dulap, 2 noptiere, comoda, Smart TV, si o baie proprie.
Oaspetii au la dispoziție un living spatios, dotat cu Smart TV si loc de servit masa. In zona livingului si a terasei exista internet 5G unde pot fi conectate mai multe device-uri.
Bucataria este modern utilata si poate fi utilizata pentru prepararea diferitelor gustari.
Aparatul de cafea ofera posibilitatea de a va prepara o cafea savuroasa.
Locuinta este nou pusa in circuitul turistic, este amenajata si dotata cu obiecte moderne si de calitate care va asigura un sejur placut si relaxant.
In curte este amenajata o terasa unde puteti petrece momente placute admirand o curte generoasa.
Cei care doresc sa prepare o friptura savuroasa au la dispozitie un gratar.
Proprietatea are o curte generoasa amenajata cu alei si spatiu verde.
Trei din cele 5 camere au acces individual la balcon iar a patra camera are acces la terasa.
Oaspetii beneficiaza de intimitate, prezența noastra va fi extrem de discreta dar vom dovedi solicitudine la problemele lor.
Baile 1 Mai, dispun de bazine cu apa termala unde oaspetii isi vor petrece zile placute.
Incepand cu data de 01.06.2021 Complexul Perla si-a redeschis portile, fiind complet renovat ,punand la dispozitia clientilor un centru de Wellness & SPA cu trei saune de tipuri diferite, sase bazine interioare, dintre care unul cu jacuzzi, unul pentru copii de doar 0,5 metri adancime, unul semiolimpic de 25 metri lungime cu copertina retractabila si un Aquapark unde oaspetii pot petrece o vacanta reusita.
In zona exista un crater vulcanic care poate fi vizitat si o herghelie unde oaspetii pot desfasura activitati de echitatie.
Cei care doresc, la doar 1,2 km se afla Baile Felix, unde sunt bazinele cu apa termala binecunoscute pentru efectele lor curative si de relaxare Strandul Apollo,President sau poate fi vizitat lacul cu nuferi.
La 5 km se afla municipiul Oradea, unde pot fi vizitate numeroase obiective turistice si istorice si centrul orasului nou renovat si pus in valoare , care este vizitat anual de mii de vizitatori.
Accesul in statiune si implicit la locuința este relativ facil.
Pentru oaspetii care calatoresc cu trenul exista mijloace de transport in comun pana in statiunea 1Mai.
Pentru oaspetii care sosesc cu mijloace auto accesul este din Oradea-loc Sinmartin-baile 1 Mai - Casa Leahu.
Pentru rezervari de 5 nopti pentru o camera sau pentru grupuri care închiriază toate cele 5 camere pentru minim 4 nopti se ofera încă o noapte gratuită.
Pentru oaspeții adulti care rezerva minim 2 nopti oferim reducere de 50% la Aquapark-ul President din Băile Felix .